Новий Bang & Olufsen Beovision Harmony 88 – це перший телевізор датської марки з дозволом 8К. Компанія анонсувала його ще влітку минулого року, але з’явився він лише зараз, ставши «най-най» за багатьма показниками.

За дозволом – всі попередні моделі мали максимум 4К, навіть ті, що побудовані на ЖК-матрицях. За розміром діагоналі і по ціні – тепер це не тільки найдорожчий телевізор марки в лінійці, але і найдорожчий OLED взагалі. У Європі він буде продаватися з червня по ціні в 46 500 євро (приблизно 3,65 мільйона рублів), тобто майже в три рази дорожче, ніж аналогічна 77-дюймова модель.

Як і інші моделі серії Beovision Harmony, новинка примітна своєю динамічною конструкцією: при включенні частково закриває екран акустика розкривається і розходиться по сторонам подібно до крил метелика, а сам екран трохи піднімається з одночасним запуском красивою чорно-білої картинки, яка демонструє високу контрастність зображення.

Традиційно для Bang & Olufsen, акустика закрита тканиною або дерев’яними ламелями. Її характеристики компанія поки не оприлюднила, але те, що вона як мінімум більше, ніж у 77 і 65-дюймових моделей – це очевидно.

Bang & Olufsen навіть не намагається приховувати походження відеочасті телевізора і прямо говорить про те, що в якості основи використана модель LG OLED88ZX з панеллю, всією електронікою, включаючи новітній відеопроцесор Alpha 9-3, і операційною системою WebOS 5.0, в якій спочатку прописана можливість декодування нового видеокодека AV1, що використовується для 8К-роликів на YouTube.